درباره فروشگاه اسموک سنتر

فروشگاه ویپ اسموک سنتر

فروشگاه ویپ اسموک سنتر

اسموک سنتر در سال 1389 به همت برادران محمدی به عنوان فروشگاه تخصصی دخانیات آغاز به کار کرد. این فروشگاه از آغاز به رعایت انصاف و مشتری مداری در منطقه شهرت پیدا کرد.

از سال 1396 به صورت رسمی و تخصصی با برند اسموک سنتر وارد زمینه عرضه ویپ ، پاد ، جویس و سایر لوازم جانبی مربوط به آن شد. از همان سال فروشگاه اسموک سنتر به صورت اینترنتی شروع به کار کرد. اسموک سنتر اولین فروشگاهی بود که توانست در زمینه ویپ موفق شد نماد اعتماد الکترونیکی اخذ کند.

مشتریان اسموک سنتر همیشه به این فروشگاه اعتماد دارند چون اسموک سنتر در این سال ها هیچگاه محصولات فیک و طرح اصلی عرضه نکرده و همیشه بر عرضه محصولات اورجینال تاکید دارد و اورجینال بودن همواره اصل اساسی اسموک سنتر می باشد.

فروش حضوری ویپ

اسموک سنتر جزو معدود ویپ شاپ هایی است که امکان فروش حضوری را دارد. مشتریان عزیز می توانند هر روز از 10 الی 21 به فروشگاه مراجعه کرده و به صورت حضوری محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

خرید ویپ با قابلیت پرداخت درب منزل

سفارشات مشتریان تهرانی به وسیله پیک و با قابلیت پرداخت درب منزل ارسال می شود. مشتریان عزیز تهرانی میتوانند از طریق سایت به صورت 24 ساعته و از طریق تماس یا واتساپ در ساعات کاری فروشگاه سفارشات خود را ثبت نمایند تا در اسرع وقت ارسال شود.

خرید ویپ از سراسر ایران

مشتریان شهر های غیر از تهران نیز میتوانند از طریق سایت یا واتساپ ثبت نمایند. سفارشات مشتریان سایر شهر ها از طریق پست و تیپاکس در اسرع وقت ارسال می شود و معمولا 48 الی 72 ساعته به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.