وبلاگ

خانه » بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

اشتراک گذاری

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

امروز در این مقاله در قصد داریم بهترین پاد ماد های موجود در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم. در این بررسی قصد هیچگونه رتبه بندی نداریم و فقط بهترین ها را در یک بررسی کوتاه و کلی خدمت شما همراهان معرفی می کنیم تا در انتخاب بهترین دستگاه مدنظر شما کمکی کرده باشیم.

ویپ پاد یا پاد ماد چیست؟

دستگاه های ویپروایزر به دو دسته اصلی ویپ و پاد تقسیم می شود. یک دسته سومی هم وجود دارد که قابلیت هردو دسته قبلی را دارد.

ویپ ها: دستگاه هایی هستند که با جویس های معمولی (فری بیس) کار می کنند. جویس های معمولی نیکوتین بسیار کمی دارند در عوض حجم بخار بسیار زیادی تولید می کند. پس ویپ ها جایگزین مناسبی برای قلیان هستند. اگر شما یک فرد سیگاری نیستید و ویپ را برای تفریح و جایگزینی قلیان با حجم بخار بالا مد نظر دارید دستگاه های ویپ برای شما بسیار مناسب است.

پاد ها: دستگاه هایی هستند که با جویس های سالت نیکوتین (نیکوتین بالا) کار می کنند. پاد ها برای افرادی که حداقل در روز یک بسته سیگار مصرف می کنند بسیار مناسب است و میتواند جایگزین بسیار مناسب و سالم تر از سیگار باشد. در پاد ها از قطران (Tar) ، Co2 و سایر مواد سمی که در سیگار های سنتی وجود دارد خبری نیست و به مراتب سالم تر است.

 ویپ پاد یا پاد ماد

این دسته از دستگاه ها توانایی هر دو دسته قبلی را دارد و میتواند هم با جویس های معمولی و هم با جویس های سالت نیکوتین کار کند. ویپ پاد ها معمولا تنوع کویل یا کارتریج بیشتری دارند که این قابلیت دوگانه را برای آنها فراهم می کند.

یعنی می توان با کویل یا کارتریج هایی که توانایی کار در وات پایین دارند از جویس های سالت نیکوتین با حجم بخار پایین برای ترک سیگار استفاده کرد و هم میتوان با کویل های یا کارتریج های وات بالا از جویس های معمولی با نیکوتین کم و حجم بخار بالا برای جایگزینی قلیان استفاده کرد.

ویپ پاد ها برای افرادی که می خواهند برای مدتی به صورت پاد از دستگاه استفاده کنند و مدتی دیگر از قابلیت ویپ استفاده کنند بسیار مناسب است.

  • ویپ پاد ویپرسو سواگ VAPORESSO SWAG PX80

محصول برند نامدار ویپرسو که جزو بهترین دستگاه های موجود بازار است. سواگ پی ایکس 80 ابعاد بسیار مناسبی دارد. این دستگاه از یک باتری خارجی 18650 تغذیه می شود که در بسته دستگاه موجود نیست و باید همراه دستگاه یک باتری سایز 18650 تهیه کنید. این باتری درون دستگاه و از طریق کابل شارژ USB Type C موجود در بسته دستگاه شارژ می شود.

best-pod-mod-2023-in-iran

سواگ پی ایکس 80 دارای صفحه نمایش است و قدرت دستگاه از 5W تا 80W قابل تنظیم است. این دستگاه از کویل های سری GTX شرکت ویپرسو استفاده می کند. تنوع این کویل ها بسیار بالاست و با کویل های زیر 20 وات آن می توان از دستگاه به عنوان پاد و با کویل های بالای 20 وات به عنوان ویپ از دستگاه استفاده نمود.

درون جعبه این دستگاه دو عدد کویل وجود دارد که هر دو برای قابلیت ویپ دستگاه تعبیه شده است پس اگر قصد استفاده به صورت پاد دارید میتوانید از کویل های زیر 20 وات سری GTX سفارش دهید تا امکان پاد هم برای شما فراهم شود.

شما میتوانید بررسی دقیق تر و ویدیو آنباکس این دستگاه را در صفحه سواگ پی ایکس 80 در اسموک سنتر مشاهده کنید.

  • ویپ پاد وپو آرگاس پرو VOOPOO ARGUS PRO 80W

آرگاس پرو یکی از بهترین تولید های برند ووپو است. این دستگاه 80 وات توان خروجی دارد و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. آرگوس پرو از باتری داخلی 3000 میلی آمپری بهره می برد که از طریق کابل شارژ USB Type C شارژ می شود. این باتری عملکرد و بازدهی بسیار مناسبی دارد.

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

آرگاس پرو از کویل های سری پی ان پی PNP شرکت ووپو استفاده می کند. تنوع بالای کویل های پی ان پی قابلیت ویپ پاد را به این دستگاه می دهد. با استفاده از کویل های زیر 20 وات میتوانید از دستگاه به صورت پاد استفاده کنید و با کویل های بالای 20 وات هم میتوانید به صورت ویپ با کامدهی بالا از دستگاه خود لذت ببرید.

در جعبه دستگاه دو کویل وجود دارد که هر دو برای استفاده به صورت ویپ مناسب هستند و اگر میخواهید از دستگاه به صورت پاد استفاده کنید کنار دستگاه از کویل های پی ان پی با بازه وات زیر 20 تهیه کنید.

شما میتوانید ویدیو آنباکس ووپو آرگاس پرو و بررسی جزئی تر آن را در صفحه محصول وپوو آرگاس پرو در اسموک سنتر مشاهده کنید.

  • ویپ پاد ویپرسو لوکس ایکس آر مکس VAPORESSO LUXE XR MAX

یک دستگاه با ابعاد بسیار کوچک و با 80 وات توان از شرکت ویپرسو است. لوکس ایکس آر مکس دستگاه از باتری داخلی 2800 میلی آمپری بهره میبرد که از طریق کابل شارژ USB Type C شارژ میشود.

لوکس ایکس آر مکس از کویل های GTX شرکت ویپرسو در کارتریج های خالی لوکس ایکس استفاده می کند. این دستگاه همچنین میتواند از کارتریج های یکپارچه سری لوکس ایکس استفاده کند.

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

اگر به دنبال یک دستگاه جمع و جور و سبک که قابلیت ویپ و پاد را داشته باشد هستید این دستگاه میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد. این دستگاه از 5W تا 80W از طریق دکمه های لمسی روی دستگاه تنظیم میشود.

  • ویپ پاد گیک ویپ بوست 2 بی 60 GEEK VAPE B60 AEGIS BOOST 2

بوست 2 یا همان بی 60 محصولی از برند عالی گیک ویپ است. این دستگاه 60 وات توان خروجی دارد و از 5W تا 60W قابل تنظیم است. بی 60 از باتری داخلی 2000 میلی آمپری تغذیه می شود که از طریق کابل شارژ USB Type C شارژ می شود.

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

این دستگاه از کویل های سری بی گیک ویپ استفاده می کند. کویل های زیر 20 وات برای استفاده به صورت پاد و کویل های بالای 20 وات برای ویپ استفاده می شود.

شما می توانید ویدیو آنباکس و بررسی جزئی تر این دستگاه را در صفحه محصول گیک ویپ بی 60 در فروشگاه اسموک سنتر مشاهده کنید.

  • ویپ پاد اسموک ای پی ایکس 80 SMOK IPX80 80W POD MOD

اسموک ای پی ایکس 80 یک پاد ماد جذاب 80 واتی از برند با اصالت اسموک است. IPX80 از یک باتری داخلی قدرتمند 3000 میلی آمپری تغذیه می شود. ای پی ایکس 80 یک صفحه نمایش چند رنگ دارد که از طریق دکمه های پایین آن میتوان قدرت دستگاه را از 5 وات تا 80 وات تنظیم کرد.

بهترین پاد ماد 2023 | بهترین ویپ پاد ها در ایران

اسموک ای پی ایکس 80 از کویل های سری RPM2 شرکت اسموک استفاده می کند. همراه دستگاه دو عدد کویل وجود دارد : یک کویل  RPM2 با مقاومت 0.6 اهم که در بازه وات 12 الی 25 وات برای استفاده به صورت پاد مناسب است. دیگری با مقاومت 0.16 اهم که در بازه وات 25 الی 50 برای استفاده به صورت ویپ با کامدهی بالا فوق العاده است.

شما میتوانید برای بررسی بیشتر ویدیوی آنباکس و بررسی این محصول را در صفحه ویپ پاد اسموک ای پی ایکس 80 SMOK IPX80 80W POD MOD در اسموک سنتر مشاهده نمایید.

جمع بندی بهترین پاد ماد سال 2023

در این مقاله ما سعی کردیم بهترین ویپ پاد های موجود بازار ایران را در یک بررسی اجمالی به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر شما قصد خرید پاد ماد دارید این مقاله حتما مناسب شماست. شما همراهان اسموک سنتر میتوانید ویدیو و بررسی دقیق تر این محصولات را در صفحه هر محصول مشاهده کنید.

امیدواریم که در این بررسی توانسته باشیم شما را برای انتخاب مناسب ترین و بهترین ویپ پاد راهنمایی کنیم.

ما در اسموک سنتر بر عرضه محصولات اورجینال با بهترین قیمت تاکید داریم و تضمین میکنیم هیچ محصول غیر اصلی در اسموک سنتر وجود ندارد. پس شما عزیزان می توانید هر روزه از ساعت 10 الی 21 به صورت حضوری از محصولات فروشگاه دیدن کنید و یا به صورت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

مشاهده مطالب دیگر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو