وبلاگ

خانه » بهترین برند جویس ویپ در ایران چیست؟

بهترین برند جویس ویپ در ایران چیست؟

بهترین برند جویس ویپ

جویس ویپ اصلی ترین مورد مصرفی و بخار حاصل از گرم شدن جویس محصول اصلی ویپینگ است . جویس حکم همان تنباکو در قلیان را دارد ، طعم خروجی یک ویپ با کیفیت جویس مصرفی در آن ارتباطی کاملا مستقیم دارد .

به عنوان مثال اگر شما بهترین و گران ترین دستگاه ویپ را هم داشته باشید تا زمانی که از جویس اورجینال با کیفیت استفاده نکنید از ویپ خود لذت کافی را نخواهید برد . استفاده از جویس های فیک و بی کیفیت در دستگاه های گران قیمت ویپ مثل خوردن غذای فاسد در ظرف گران قیمت طلاییست که قطعا جذاب نیست .

شرکت های معتبری که در جهان جویس با کیفیت و استاندارد تولید می کنند بسیار زیادند و این ممکن است در انتخاب جویس اصلی و با کیفیت ما را سردرگم کند .

ما در اسموک سنتر بهترین برند های جویس که استاندارد های جهانی را دارند و در ایران هم عرضه می شوند را خدمت شما  عزیزان معرفی می کنیم تا در انتخاب بهترین ها در کنار شما باشیم.

انتخاب بهتربن برند جویس در ایران

در این مقاله ما بهترین برند های جویس را معرفی می کنیم . این که در بین این برند های برتر کدام یک از دیگری برتری دارد یک مورد شخصی و سلیقه ای محسوب می شود. از نظر کاربران در هر برندی ممکن است طعم خاصی بهتر و شاخص تر باشد . برای انتخاب بهترین جویس فقط اورجینال بودن برند را مدنظر قرار دهید و از وسواس بیش از حد در پیدا کردن بهترین برند دوری کنید که انتخاب شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. پس از بین بهترین برند ها طعم مورد نظر خود را بدون وسواس و پیش داوری انتخاب کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

  • جویس دکتر ویپز DR.Vapes

دکتر ویپز یکی از بهترین برند های جهانی است که در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد . جویس های دکتر ویپ در بسته بندی های 60 میل و 120 میل عرضه می شوند . قیمت جویس های دکتر ویپ ممکن است نسبت به دیگر برند ها کمی گران به نظر برسند ، اما این قیمت از نظر بسیاری از کاربران به کیفیت آن می ارزد .

جویس دکتر ویپز

دکتر ویپ با طعم های فانتزی و سری معروف PINK مشهور و شناخته می شود . دکتر ویپز سری GEMS هم بسیار معروف و پرطرفدار است که طعم های خاص میوه ای دارد .

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس دکتر ویپ را مشاهده کنید.

 

  • جویس رایپ ویپز Ripe Vapes

رایپ ویپز یکی دیگر از برند های برتر جهان در تولید جویس و سالت است . شیوه تولید handcraft (دست ساز) و کیفیت بالای جویس های رایپ ویپ این برند را در سطح جهان محبوب کرده است . جویس های رایپ ویپز در دو سایز 60 میل و 120 میل عرضه می شود .  وی سی تی یکی از سری طعم های مشهور این برند است که از ترکیبات سیگار برگ ، وانیل و کارامل با موارد دیگر تشکیل می شود . شهرت طعم های وی سی تی به قدری زیاد است که برخی برند رایپ ویپ را با عنوان وی سی تی می شناسند .

جویس رایپ

رایپ ویپز سری طعم های میوه ای جذابی هم دارد که در دو نسخه خنک و معمولی عرضه می شود . طعم های میوه ای رایپ ویپ شامل سیب ، انبه ، طالبی ، هندوانه ، توتفرنگی و … می شود.

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس رایپ ویپ را مشاهده کنید.

  • جویس ویگاد VGOD

برند ویگاد به قدری در شهرت دارد که نیازی به معرفی بیشتر ندارد. ویگاد یکی از برند های قدیمی در صنعت ویپنگ جهانی است . در سال های گذشته ویگاد ویپ های بسیار جذاب و با کیفیتی تولید می کرد ولی در سال های اخیر ویگاد تمرکز خود را روی تولید جویس و سالت نیکوتین گذاشت و توانست سهم خود را در بازار جهانی افزایش دهد . طعم های تنباکویی ویگاد با نام سری کوبانو مشهور و پر طرفدار است .

جویس ویگاد

طعم های میوه ای هم سری بمب ویگاد است که در دو نوع آیس و معمولی و در طعم های سیب ، توتفرنگی ، انبه ، انگور و … عرضه می شود . ویگاد جویس های خود را فقط در بسته بندی های 60 میلی عرضه می کند و از تولید جویس های 100 و 120 میلی اجتناب کرده است .

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس ویگاد را مشاهده کنید.

  • جویس بی ال وی کی BLVK

بی ال وی کی یکی دیگر از بهترین برند های با سابقه در صنعت ویپینگ است که از ابتدای صنعت ویپ در ایران فعال است . جویس های blvk با طعم های تنباکویی و میوه ای فانتزی در نسخه های یخی و ساده عرضه می شود . بی ال وی کی جویس های خود را در طعم های متنوع و در بسته بندی های 60 میل و 100 میل عرضه می کند که طعم های 60 میل با طعم های 100 میل کاملا متفاوت هستند .

جویس بی ال وی کی

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس بی ال وی کی را مشاهده کنید.

  • جویس بازوکا BAZOOKA

بازوکا از قدیمی ترین برند های جویس در ایران است که در سال های گذشته فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کرده است . شاید کسانی که جدیدا به صنعت ویپینگ وارد شده اند بازوکا را به خوبی نشناسند اما روزی بازوکا بازار بهترین طعم های میوه ای ویپ را در اختیار داشت . عرضه جویس های بازوکا از زمان کرونا در بازار جهانی بسیار محدود شد به اندازه ای که ویپر های جدید شناخت چندانی از این برند معروف ندارند .

جویس بازوکا

بازوکا روی طعم های میوه ای تمرکز بیشتری دارد که طعم های سیب ، بلوبری ، انبه توتفرنگی ، هندوانه و … از معروف ترین طعم های این برند هستند که در نسخه های یخی و معمولی در بازار وجود دارند. برند بازوکا طعم های تنباکویی خود را نیز در سال های اخیر تنوع داده ولی هنوز این طعم ها به جایگاه درخور این برند در بازار ایران نرسیده است .

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس بازوکا را مشاهده کنید.

  • جویس نستی NASTY JUICE

نستی جزء اولین برند های جویس اورجینال فعال در ایران است . جویس های نستی در سال های نخست عرضه در ایران بیش از 50 درصد سهم بازار را در اختیار داشت و در حال حاضر هم طرفداران بسیار زیادی در ایران و جهان دارد . جویس های نستی از نظر کیفیت طعم خروجی بسیار جذاب هستند و طعم دقیق تری را ارائه می دهند . تنوع بالای طعم های این برند اکثر سلایق را پوشش می دهد .

جویس نستی

تنها ایرادی که می توان به جویس های نستی گرفت این است که غلظت جویس های برند نستی از سایر برند های اورجینال کمتر است . نکته اساسی در برند نستی این است که نستی ارزان ترین برند جویس اورجینال است و هیچ جویس اورجینالی با در قیمت پایین تر نمی تواند با برند نستی رقابت کند .

برای اطلاع از قیمت و موجودی جویس های این برند صفحه خرید جویس نستی را مشاهده کنید.

جمع بندی بهترین جویس های ایران

در این مقاله ما بهترین برند های جویس اورجینال را معرفی کردیم . ترتیب ارائه این برند ها هیچ ارتباطی با رتبه بندی آنها ندارد و ما قصد رتبه بندی این طعم ها را نداریم . از آنجایی که انتخاب طعم مثل انتخاب غذای مورد علاقه یک امر سلیقه ای و ذائقه ای است ما انتخاب بهترین را به سلیقه خودتان واگذار می کنیم. نکته بعدی این است که قطعا همه ی طعم های یک برند خاص برای سلیقه یک فرد جذاب نیستند پس برای انتخاب یک طعم مناسب تعصب برندی را در انتخاب خود دخیل نکنید .

سایر برند های جویس اورجینال

برند هایی که در این مقاله به شما عزیزان معرفی شد بهترین برند هایی هستند، که امروزه در بازار ایران حضور گسترده و فعال تری دارند ، طبیعتا برند های بیشتری در دنیای ویپ وجود دارند ممکن است به صورت محدود در بازار ایران عرضه شوند . این که نام این برند های جذاب در این مقاله مطرح نشد دلیلی بر ضعیف بودن یا کیفیت پایین آنها نیست . برند هایی مثل نیکد ، دینرلیدی ، بیوند (ivg)  ، سامز ویپز ، گلدلیف ، کلودنوردز ، راتلس و … هم جزء بهترین برند هایی هستند که در ایران به صورت محدود عرضه می شوند .

نکته آخر این که تمامی این برند ها به دلیل شهرتی که دارند، نسخه فیک آن ها توسط افراد سودجود در بازار ایران و جهان عرضه شده است . برای خرید جویس اورجینال حتما از فروشگاه های معتبر ویپ در ایران اقدام کنید که ضمانت اصالت قطعی ارائه می کنند .

خرید جویس از اسموک سنتر

اسموک سنتر اصالت محصولات ارائه شده در این فروشگاه را به صورت قطعی تضمین می کند. شما می توانید به صورت حضوری هر روز حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 21 از فروشگاه اسموک سنتر دیدن کنید. در تمامی ساعات شبانه روز سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید . سفارشات در همان روز ثبت سفارش ارسال می شوند .

مشاهده مطالب دیگر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو