وبلاگ

خانه » بهترین برند سالت نیکوتین در ایران

بهترین برند سالت نیکوتین در ایران

سالت نیکوتین مایع مصرفی دستگاه های پاد هستند که با میزان نیکوتینی که دارند می توانند جایگزین سیگار شوند و به ترک سیگار کمک کنند. ضرر سالت نیکوتین در دستگاه های پاد از سیگار های سنتی به مراتب کمتر است ، در ترکیبات جویس سالت فقط از گلیسرین ، اسانس و نیکوتین استفاده شده و در آن خبری از قطران ، CO2 و سایر گاز های سمی نیست.

تفاوت جویس های سالت نیکوتین و جویس های معمولی در میزان و نوع نیکوتین آن هاست. جویس های معمولی نیکوتین کمتری دارند و باید در دستگاه های ویپ استفاده شوند. جویس های سالت با میزان نیکوتین بالاتری عرضه می شوند و برای افراد سیگاری مناسب تر هستند.

سالت نیکوتین ها فقط در بسته بندی های 30 میلی استاندارد عرضه می شوند بسته بندی های بزرگتری از سالت ها وجود ندارد. فقط برخی برند ها به صورت محدود سالت ها را در بسته بندی های تستری 10 میل عرضه کرده اند. برند هایی که در اینجا از آن ها صحبت می کنیم همگی در بسته های 30ml عرضه می شوند.

جویس های سالت نیکوتین را فقط باید با دستگاه های پاد استفاده کرد و استفاده از سالت نیکوتین با دستگاه های ویپ امکان پذیر نیست و ممکن است باعث مسمومیت نیکوتینی گردد.

در مقالات قبلی در وبلاگ اسموک سنتر بهترین برند های جویس ایران را معرفی کردیم. در این مقاله قصد داریم بهترین برند های سالت نیکوتین اورجینال که در ایران حضور فعال دارند را معرفی کنیم. همه این برند ها دارای بهترین کیفیت و اورجینال هستند.

 

 • سالت نیکوتین ویگاد

ویگاد یکی از بهترین برند های قدیمی تولید کننده جویس و سالت نیکوتین در جهان است که در بازار ایران هم از ابتدای صنعت ویپینگ حضور فعال داشته است. ویگاد در گذشته با تولید دستگاه ویپ بسیار قدرتمند در بازار ایران حضور داشت ولی در سال های اخیر تولید دستگاه ها را متوقف کرد و تمرکزش را روی تولید جویس و سالت نیکوتین قرار داد.

سالت نیکوتین های ویگاد در سایز استاندارد 30 میلی و با نیکوتین های 25 و 50 میلی گرمی عرضه می شود. سالت های ویگاد به صورت محدود برای سفارش کشور امارات نیکوتین 20 هم دارد.

ویگاد سالت نیکوتین های بسیار متنوعی دارد، سالت تنباکویی ویگاد سری کوبانو است که بسیار مشهور و محبوب است.

کوبانو ویگاد در سه طعم کوبانو قهوه ای (سیگار برگ و وانیل) کوبانو بلک (سیگار برگ و خامه) کوبانو نقره ای (سیگار برگ و وانیل و عسل) عرضه می شود. ویگاد یک سالت تنباکویی دیگر هم دارد که به تنباکو خشک ویگاد (درای توباکو ویگاد dry tobacco vgod) معروف است. درای توباکو از پرفروش ترین سالت های تنباکویی ایران است.

ویگاد سالت طعم میوه ای هم دارد ، یک سری طعم میوه ای به بمب ویگاد مشهور است که در دو نوع (ICED) یخی و ساده عرضه می شود. تا کنون سری بمب ویگاد در طعم های سیب ، انبه ، توتفرنگی ، انگور ، موز عرضه شده است.

طعم های سالت ویگاد

طعم های سالت ویگاد

ویگاد یک سری سالت میوه ای دیگر هم دارد که طعم های جذابی دارد. این سری از سالت ها نیز تا کنون در طعم های هندوانه پاستیل یخ ، انبه استوایی ، توتفرنگی تابستانی ، نعنا یخ ، میکس طالبی هندوانه و … عرضه شده است.

همه طعم های سالت ویگاد را در صفحه سالت نیکوتین ویگاد می توانید مشاهده کنید.

 

 • سالت نیکوتین رایپ ویپز

رایپ ویپز یک برند جهانی است که به تولید جویس و سالت نیکوتین های با فرایند دست ساز (handcraft) مشهور است. جویس و سالت رایپ ویپز با کیفیت بسیار بالایی که دارد در سال های اخیر سهم خود را در بازار ایران و جهان بسیار گسترش داده است. رایپ ویپ با سالت های تنباکویی وی سی تی مشهور شد و بعد ها به تولید طعم های میوه ای جذاب هم پرداخت.

سالت رایپ ویپز در نیکوتین های (20mg , 30mg , 50mg) در همان حجم استاندارد 30ml عرضه می شوند.

سالت رایپ ویپز

رایپ ویپز سری وی سی تی ترکیب های متفاوتی دارد که به عنوان نمونه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • وی سی تی بلد VCT BOLD با ترکیب بادام
 • وی سی تی قهوه VCT CAFE با ترکیب قهوه
 • وی سی تی شکلات VCT CHOCOLATE با ترکیب شکلات
 • وی سی تی نارگیل VCT COCONUT با ترکیب نارگیل
 • وی سی تی پسته VCT PISTACHIO با ترکیب پسته
 • وی سی تی کارامل VCT CARAMEL باترکیب کارامل

رایپ ویپز طعم های میوه ای جذابی هم دارد. هندوانه یخ ، انبه یخ ، سیب یخ ، طالبی یخ ، توتفرنگی یخ و تمشک آبی از بهترین طعم های میوه ای رایپ ویپز است. برای مشاهده تمام طعم های برند رایپ ویپز میتوانید صفحه سالت رایپ ویپ در اسموک سنتر را مشاهده کنید.

 

 • سالت نیکوتین پاد سالت

پاد سالت برند جذاب انگلیسی است که کیفیت بسیار بالایی دارد. سالت پاد سالت در سال های اخیر سهم بسیار بالایی از بازار ایران را جذب کرده است. این برند سابقه چندانی در ایران ندارد ولی در این مدت محدود جایگاه بسیار بالایی در نگاه مصرف کنندگان ویپ پیدا کرده است.

سالت پاد سالت

کیفیت طعم بسیار بالا و طعم های متنوع و جذاب برند پاد سالت را به سرعت در دل مخاطبان جای داده است. سالت پاد سالت در بسته بندی های استاندارد 30 میلی با نیکوتین های 25mg  و 50mg عرضه شده است. پاد سالت های سفارش امارات در نیکوتین های 20mg هم عرضه می شوند.

همانطور که اشاره کردیم تنوع طعم های میوه ای و تنباکویی پاد سالت بسیار گسترده است و برای مشاهده همه طعم ها می توانید صفحه سالت پاد سالت در اسموک سنتر را مشاهده کنید.

 

 • سالت نیکوتین دکتر ویپ

دکتر ویپز از بهترین برند های جهان در سبک طعم میوه ای و فانتزی است. جویس های دکتر ویپز بسیار مشهورند و سالت دکتر ویپ دقیقا در طعم های جویس دکتر ویپز تولید و عرضه شده است. دکتر ویپز از نظر قیمتی از سایر برند ها کمی گران تر است ، این در حالی است که از نظر کاربران این قیمت بیشتر ارزشش را دارد.

خرید سالت اورجینال دکتر ویپز

سالت های دکتر ویپ در بسته های استاندارد 30ml و با نیکوتین های 25mg و 50mg عرضه می شود. تنوع طعم های دکتر ویپ بسیار زیاد است و برای مشاهده تمام طعم ها میتوانید صفحه سالت دکتر ویپ را در اسموک سنتر مشاهده کنید.

 

 • سالت نیکوتین نستی

نستی از قدیمی ترین برند های جویس و سالت موجود در بازار ایران است. سالت نستی مثل جویس های این برند بسیار خوش طعم و جذاب است. نستی سالت نسبت به بقیه برند ها کمی ارزان تر است و این در حالی است که این برند از نظر طعم رسانی جزء بهترین های جهان است. قیمت پایین تر به دلیل این است که نسبت به سایر برند ها کمی رقیق تر است و ممکن است با توجه به طعم عالی که دارد سریع تر مصرف شود.

سالت نستی

سالت های نستی در بسته های استاندارد 30ml و با نیکوتین های 35mg و 50mg عرضه می شود. نستی از نظر تنوع طعم هم بسیار کامل است و تمام سلیقه های پرطرفدار میوه ای و تنباکویی را پوشش می دهد. شما می توانید برای مشاهده همه طعم های سالت نستی به صفحه سالت نستی در اسموک سنتر مراجعه نمایید.

 

 • سالت گلدلیف

گلد لیف هم از برند های بسیار قدرتمند قدیمی در صنعت جویس و سالت نیکوتین است. برند گلدلیف تمرکز خود را روی تولید جویس هایی با طعم تنباکویی با ترکیبات جذاب قرار داده است. سالت های گلدلیف از نظر طعم و کیفیت در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند. این برند در چند طعم محدود اقدام به تولید جویس و سالت نموده است و تمرکز خود را بجای ایجاد تنوع بیشتر روی کیفیت بالاتر قرار داده است.

سالت گلدلیف

سالت گلدلیف در بسته بندی های استاندارد 30ml و با نیکوتین های 30mg و 50mg عرضه می شوند. برای مشاهده تمام سالت های گلدلیف می توانید از صفحه سالت گلدلیف در اسموک سنتر دیدن فرمایید.

جمع بندی بهترین برند سالت نیکوتین های ایران

در این مقاله ما به معرفی و بررسی اجمالی و بیان نقاط قوت و ضعف هریک از این برند های پرداختیم. ترتیب ارائه برند ها در این مقاله دلیلی بر رتبه بندی آن ها نیست همه این برند های بهترین ها در سطح جهان هستند. معیار انتخاب این برند ها اول بابت این است که این برند ها توانسته اند کیفیت بالایی را ارائه دهند و نظرات مثبت بسیاری را جذب نمایند. دلیل دوم این است که این برند ها حضور فعالی در بازار ایران دارند.

نکته قابل توجه این است که تمامی این برند ها باتوجه به شهرت جهانی که دارند نسخه های فیک آن ها نیز در بازار ایران و جهان عرضه شده است. از آن جایی که تشخیص سالت اورجینال با توجه به کپی کاری های شدیدی که وجود دارد بسیار دشوار است ، پیشنهاد ما این است که این برند ها را از فروشگاه های معتبر ویپ که ضمانت اصالت محصولات خود را تضمین می کنند تهیه کنید.

اسموک سنتر بر اصالت تمامی محصولات خود تاکید دارد و هیچ زمان خود را در طول سال های همراهی شما عزیزان وارد بازار فیک فروشی نکرده و نخواهد کرد.

مشاهده مطالب دیگر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو