وبلاگ

خانه » پاد چیست؟ راهنمای خرید پاد

پاد چیست؟ راهنمای خرید پاد

پاد چیست؟ راهنمای خرید پاد

اشتراک گذاری

پاد چیست؟ راهنمای خرید پاد

پاد (POD) دستگاهی از مجموعه ویپرایزر یا سیگار های الکترونیکی است. در این مقاله ما به راهنمایی در مورد جزئیات پاد ها و راهنمایی در مورد خرید پاد با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. پاد ها برای ترک سیگار و جایگزینی سیگار استفاده می شود. دستگاه های پاد معمولا سایز کوچک و ابعاد مناسبی دارند که یک فرد سیگاری راحت می تواند پاد را جایگزین پاکت سیگار در جیب خود کند.

پاد برای چه کسی مناسب است؟

پاد برای فردی که حداقل روزی ده نخ سیگار را مصرف میکند مناسب است. اگر کمتر از ده نخ سیگار مصرف می کنید استفاده از پاد برای شما توصیه نمی شود و باید از دستگاه های ویپ استفاده کنید که نیکوتین کم و حجم بخار (دود) بالایی دارد.

در پاد ها از جویس های سالت نیکوتین استفاده می شود. جویس های سالت نیکوتین در نیکوتین های مختلفی (25mg کم نیکوتین – 35mg نیکوتین متوسط – 50mg نیکوتین بالا) عرضه می شود.

اگر روزانه یک بسته سیگار سبک استفاده میکنید جویس های سالت با نیکوتین 25mg برای شما مناسب است. در صورتی که سیگار شما خیلی سنگین است و ممکن است در روز بیش از یک بسته سیگار می کشید جویس های نیکوتین 35mg برای شما مناسب تر است.

اگر مصرف شما روزانه به دو بسته سیگار می رسد شما میتوانید از جویس های نیکوتین 50mg هم استفاده نمایید. البته پیشنهاد ما این است که از نیکوتین پایین تر شروع کنید.

طعم سالت نیکوتین در پاد ها

طعم سالت نیکوتین در پاد ها

طعم سالت نیکوتین در پاد ها

جویس های سالت مانند جویس های معمولی در طعم های مختلفی عرضه می شوند. طعم ها در سه دسته بندی کلی تقسیم بندی می شود.

طعم های تنباکویی : طعم هایی هستند که بر پایه طعم سیگار برگ و ترکیب آن با طعم های دیگر است. مثل تنباکو سیگار برگ ، تنباکو سیگار برگ و وانیل ، تنباکو سیگار برگ و کارامل و…

طعم های میوه ای : طعم هایی هستند که طعم میوه دارند ممکن است خنک (یخ) یا گرم باشند. مثل طعم انبه ، سیب یخ ، توتفرنگی یخ و…

طعم های دسری : طعم هایی که معمولا ترکیب طعم های دسر میوه ای هستند. مثل طعم شیر و توتفرنگی ، شیر انبه ، بستنی و وانیل و…

شما می توانید طعم های جویس های سالت را در دسته جویس سالت مشاهده کنید.

مدل پاد ها با هم چه تفاوتی دارند؟

مدل پاد ها در کل تفاوت عملکردی خاصی با هم ندارند. تفاوت ها معمولا در جزئیاتی مانند شکل ظاهری ، نوع کویل یا کارتریج مصرفی ، میزان باتری ، قابلیت تنظیم دما ، قابلیت تنظیم دریچه هوا و… است.

پاد ها از نظر تفاوت ظاهری

<yoastmark class=

پاد ها از نظر ظاهر طراحی های متفاوتی دارند برخی پاد ها دارای طراحی مربعی شکل هستند پاد های مربعی معمولا بند دارند و میتوان آن ها را از گردن آویزان کرد. دسته ای دیگر از پاد ها دارای طراحی قلمی شکل هستند که معمولا با بند استفاده نمی شوند. تفاوت های ظاهری پاد ها تفاوتی در عملکرد اصلی دستگاه ایجاد نمی کند و کاملا سلیقه ای است.

تفاوت در نوع کویل یا کارتریج مصرفی

پاد ها از نظر کویل یا کارتریج مصرفی به دو دسته کویلی و کارتریجی تقسیم می شود. این تقسیم بندی در عملکرد ، هزینه و طول عمر دستگاه تفاوتی ایجاد نمی کند و فقط تفاوت در نوع فیلتر مصرفی دستگاه می باشد.

کویل پاد

کویل پاد

پاد های کویلی : در این نوع پاد ها مخزن جویس دائمی است و فقط باید فیلتر وسط مخزن که کویل نام دارد باید به مرور زمان تقریبا هر سه هفته تا یک ماه استفاده معمول تعویض شود.

کارتریج پاد

کارتریج پاد

پاد های کارتریجی : در این نوع پاد ها مخزن و فیلتر (کویل) به صورت یکپارچه طراحی شده و در استفاده معمول سه هفته تا یکماه یکبار کارتریج باید تعویض گردد.

قابلیت تنظیم دما در پاد ها

پاد لاست ویپ اورسا نانو پرو Lost Vape Ursa Nano Pro Kit

پاد قابل تنظیم

پاد ها از نظر قابلیت تنظیم به دو دسته کلی قابل تنظیم و غیر قابل تنظیم تقسیم می شود. قابلیت تنظیم در دستگاه به شما این امکان را می دهد که میزان حجم بخار (دود) دستگاه را تنظیم کنید. پاد ها معمولا در وات های زیر 20 استفاده می شود. در پاد های قابل تنظیم شما با بالا بردن وات دستگاه میتوانید حجم بخار دستگاه را بالاتر ببرید. پاد های غیر قابل تنظیم دارای سیستم هوشمند تنظیم وات هستند و معمولا 18 تا 20 وات به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند. در مجموع تنظیم وات در پاد جزو امکانات اضافی مطرح است و تفاوت عمده ای در عملکرد دستگاه ایجاد نمی کند.

قابلیت تنظیم دریچه هوا در پاد

دریچه هوای پاد

دریچه هوای پاد

پاد ها از نظر تنظیم دریچه هوا به دو دسته قابل تنظیم و غیر قابل تنظیم تقسیم می شوند. تنظیم دریچه هوا به شما این امکان را میدهد که با باز یا بستن دریچه هوا نرمی و سفتی کام دستگاه را تنظیم کنید. هرچه دریچه هوای دستگاه بسته تر باشد کام دستگاه سفت تر خواهد بود و هرچه دریچه باز تر باشد کام نرم تری را تجربه خواهید کرد. دستگاه هایی که دریچه قابل تنظیم ندارند هیچ ایراد عملکردی ندارند و دریچه هوای ثابت و استاندارد دارند.

قطعات و لوازم مصرفی

اولین لوازم مصرفی پاد جویس سالت نیکوتین است که در بطری هایی با حجم 30ml در طعم ها و میزان نیکوتین های مختلف عرضه می شوند. هر بطری سالت تقریبا در سه هفته تا یک ماه مصرف می شود. مورد دوم مصرفی کویل یا کارتریج مناسب دستگاه می باشد طول عمر کویل یا کارتریج سه هفته تا یک ماه می باشد. مورد آخر مصرفی دستگاه باتری آن است که توسط کابل شارژ USB بسته به میزان مصرف معمولا روزانه یک بار شارژ می شود.

پس از بررسی تمام آیتم ها و آپشن ها شما می توانید در دسته بندی پاد ها دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاهده مطالب دیگر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

منو